Kadra Mikrolotowa rozpoczęła sezon 2017!

Kadra Mikrolotowa rozpoczęła sezon 2017 – wyniki Inowrocławskich Zawodów do Mikrolotowego Pucharu Polski

Na lotnisku Aeroklubu Kujawskiego w Inowrocławiu Mikrolotowa Kadra Narodowa zainaugurowała sportowy sezon 2017. Zawodnicy wystartowali w zawodach mikrolotów klasycznych, zaliczanych do Mikrolotowego Pucharu Polski 2017. Zgodnie z kalendarzem imprez sportowych Aeroklubu Polskiego na rok 2017 w dniach 26 -28 maja 2017 r. odbyły się Inowrocławskie Zawody Mikrolotowe. Na lotnisku Aeroklubu Kujawskiego w Inowrocławiu do sportowej rywalizacji wystartowało 10 załóg, w tym 7 załóg członków Mikrolotowej Kadry Narodowej – piloci i nawigatorzy motolotni, samolotów ULM oraz wiatrakowców.

Pogoda sprzyjała zarówno organizatorowi, którym był Aeroklub Kujawski jak i zawodnikom. Podczas Inowrocławskich Zawodów Mikrolotowych udało się rozegrać wszystkie zaplanowane konkurencje – konkurencję nawigacyjną, ekonomiczną oraz 4 kolejki lądowań precyzyjnych.

Oto pełne wyniki zawodów:

Wyniki – Inowrocław 2017

Inowrocławskie Zawody Mikrolotowe zainaugurowały sportowy sezon 2017 dla Kadry Mikrolotowej. Rywalizacja była kwalifikacją (rankingiem) pilotów do Mikrolotowego Pucharu Polski 2017 oraz są cyklem przygotowań do imprez międzynarodowych.

Więcej zdjęć w naszej galerii.